Arşiv ‘Top posts’ Kategori:

ANTİKANIZ İÇİN BİZE ULAŞIN

Her türlü bursada antika eşya alım ve satımı için bize ulaşın. watsapp viber hatım ve Tel: 0532 225 47 48 

BURSA ANTİKA ALIMI

Antika Dünyasıyla Tanışın

Bir eşyanın antika olabilmesi için üretiminin durdurulmuş olması ve nadide olması gerekiyor. Ayrıca belli bir yaşta olması da önemli bir konudur. Turistlerin ilgisini çeken bu eşyaların nadide olması önemlidir. Bu sektörde pahalı olan antikaların ortak özelliği el emeği olmasıdır. El emeği halılar, tablolar, eşyalar ve kitaplar oldukça değerlidir. Bunun dışında eski plaklar ve gramofonlar da oldukça değerlidir. Günümüzde antikacılık sektöründe bu özelliklere sahip eşyalar alınıp satılmaktadır. Bursa antika sektöründe satışa sunulan değerli antikaları uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Antika Dünyasında Neler Var?

1- Osmanlı zamanından kalan antika değerindeki eşyalar en değerli eşyalardır. Bursa antika kategorisinde tablonun bir sanatçının el emeği ile oluşturulması gerekiyor. Ayrıca belli bir yaşta olması da önemli bir konudur. Ünlü sanatçılara ait tablolar fiyat olarak oldukça yüksektir. Bursa antikacılar kategorisinde ürünün özellikleri fiyatı belirlemektedir.

2- Bu sektörde en çok adından söz edilen ürün antika halılardır. Bu halıların el dokuması olması önemlidir. Anadolu’yu temsil eden el emeği halılar, özellikle yabancı turistler tarafından büyük ilgi görüyor. Bursa antikacı dünyasında da halıların önemli bir yeri vardır.

3- Objeler, heykeller ve ev eşyaları da bu sektörün en gözde ürünleri içerisinde yer almaktadır. Bursa antikacılar nezdinde Osmanlı ve Bizans dönemine ait özel antikalar paha biçilemezdir.

4- Tombak, kilim ve mobilya türü antikalar da alıcı bulmaktadır. Bursa antikacı dünyasında yıllar önce yaşamış ünlülere ait eşyalar ve plaklar da oldukça değerlidir.

5- Kitap, avize, şamdan, saat ve gümüş eşyalar da antikacılar tarafından satın alınmaktadır. El yazması olan ve bulunamayan eserler sahibini zengin edebilir.

6- Osmanlı fermanları, işlemeler, antika aksesuarlar, gramofonlar ve plaklar, antika satış listesinde yer alıyor.

Bu kategoride hizmet sunan firmalar satış, danışmanlık ve müzayede gibi konularda hizmet sunuyor. Antika alıcılarını ve satıcılarını bir araya getiren firma elemanları konusunda deneyimli kişilerden oluşuyor.

Değerli Eşyalarınız Değerleniyor

Dededen kalma eşyalarınızın değerini öğrenmek için sitenin danışmanlık bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Evinizde bulunan ata yadigarı el yazması kitaplar antikacılar tarafından satın alınıyor. Eski tablolar, eski eşyalar, eski bakır eşyalar, antikacıların ilgi odağı durumundadır. Bu eşyaları en iyi şekilde değerlendirmek için bu konuda uzman olan antikacıların danışmanlığını tercih etmek gerekir. Bursada antika alan yerler sizin için uygun fiyat seçenekleri sunuyor.

Osmanlı zamanından kalma fermanlar da oldukça değerlidir. Özellikle padişah fermanları bu kategoride en değerli antikalardır. Bunun yanı sıra eski Osmanlıca tapular, senetler ve paralar da bu sektörde alıcı buluyor.

Antikalarınızı En İyi Fiyata Satın

Antika eşyaların asıl değerini antikacılar bilir. Bu kategoride suistimale uğramamak için güven veren sitelerle iletişime geçmek gerekir. Elinizdeki değerli antikaları satışa çıkarmak için Bursada antika alan yerler sizin için en uygun fiyat seçeneklerini sunuyor.

Alıcılar için de bu sitede birçok seçenek bulunuyor. Satın almak istediğiniz antikayı sitede kolaylıkla bulabilirsiniz. Paha biçilmez birçok eserin yanı sıra uygun fiyat özelliğine sahip eserleri de bulabilirsiniz. Satın alma, danışmanlık ve müzayede gibi konularda online seçenekler ön plandadır. Ürününüzün fotoğrafını çekip ürün hakkında kolaylıkla bilgi alabilirsiniz. Bu konuda danışmanlar istediğiniz fiyat seçeneklerini sizler için değerlendiriyor. Bursa antikaci Elinizde ki değerli eşyalarınızı alıp değerlendirmenizi sağlıyoruz.

BURSADA ANTİKA NEDİR?

Antika belli bir geçmişe sahip değerli eşyalar olarak tanımlanabilir.